shutterstock_778892356.jpg

הרפתקאת חורף בקירגיזסטן - חורף 2021

פסגות מכוסות קרחוני עד לצד מרחבים עצומים של שלג, וכל זה בטיול ג'יפים מדהים לתוך רכס ההרים השמימיים בעונה שסביר להניח שלא לקחתם בחשבון. טיול חורף לקירגיזסטן מזמין את כל כל מי שדם חם של הרפתקנות זורם בעורקיו. חוויה בלתי נשכחת ונחרטת, בטיול ראשון וייחודי שכולל נהיגה באופנועי שלג, רכיבה על סוסים יחד עם הכנסת האורחים של החמה אחד העמים הנחמדים בעולם.

מסלול הטיול

יום 2 | טיול הכנה בעמק צ'ון- ק'ורצק


מוקדם בבוקר ננחת בבישקק וניסע לכיוון המלון ללינה של מספר שעות לאחר הטיסה. לאחר שנתעורר ונאכל ארוחת בוקר מאוחרת, נפגש עם הנהגים המקומיים, נעזוב את העיר ונצא לכיוון הרכס הקירגיזי. נסע לעמק צ'ון-קורצ'ק (Chunkurchak) עמוס השלג ונחזה לראשונה ביופיים הפראי של הרי הטיאן-שאן. בשמורה הנמצאת בגובה 2,200 מטר נתרגל לתוואי הנוף והשטח של החורף במרכז אסיה. נחזור לעיר לארוחת צהריים מאוחרת ונצא לסיור עירוני בו נפגוש את נקודות הציון החשובות של העיר, את אנדרטת הניצחון, כיכר אלא-טו, את בניין הפרלמנט ואת הפארקים הגדולים. לינה בבית מלון בבישקק.
יום 1 | תל אביב - בישקק


נטוס לבישקק (Bishkek) בירת קירגיזסטן דרך יעד ביניים.
יום 3 | בישקק - עמק צ'ונג קמין - בוקמבייבו


לאחר ארוחת בוקר נתחיל במסע שלנו ברחבי קירגיזסטן, ארץ ההרים השמימיים. נעצור לביקור באתר העיר העתיקה בלאסגון שבמרכזה עומד מגדל בורנה (Burana) המרשים, אחד מהמבנים העתיקים בקירגיזסטן אשר נבנה במאה ה-10 לספירה. נסייר במוזיאון לתולדות דרך המשי ובקומפלקס הארכיאולוגי הנמצא במקום. לאחר נסיעה של כשעה נגיע לעמק היפיפה צ'ונג קמין (Chong-Kemin) ונצא לטיול קצר ברכיבה על סוסים על פני המעטה הלבן והרך. נאכל ארוחת צהריים באחד מבתי הכפר שלאחר מכן נמשיך ישירות לכיוון אגם איסיק-קול הגדול. בסופה של הנסיעה נגיע לכפר בוקמבייבו (Bokonbayevo) השוכן על גדתו הדרומית של האגם ונבקר בקואופרטיב שיתופי בו מכינים מוצרים מלבד (צמר כבשים דחוס). את היום נסיים בבית הארחה משפחתי שם נאכל ארוחת ערב ונלון. לינה בבית הארחה משפחתי, מקלחת ושירותים משותפים.
יום 4 | בוקמבייבו - סקזקה - עמק ג'טי אוגוז - קרקול


יום עמוס בפעילות לפנינו ומיד לאחר ארוחת הבוקר נצא לכיוון עמק הציידים הנמצא מחוץ לכפר ונחזה במופע ציד בעזרת עיט זהב, בשילוב הדגמה של צייד ברכיבה על סוסים ובשימוש בכלבי צייד.

לאחר מכן נצא לטיול רגלי בעמק האגדות הציורי סקזקה (Skazka) כשאותו נסיים בארוחת צהריים באחד מהכפרים היפיפיים באזור. נמשיך במסע לחופו הדרומי של אגם איסיק-קול ונגיע לעמק ג'טי אוגוז ששמו מתורגם כ"שבעת השוורים" על שם הצוק הענקי שמעטר את הכניסה אליו. נעלה לתצפית פנורמית ולאחר מכן נמשיך לטיול רגלי קצר היורד חזרה לעמק. בערב נגיע לקרקול להתארגנות במלון שלאחר מכן נצא לארוחת מנות מיוחדת אצל משפחה מהמיעוט הדונגני.

לינה בבית מלון בקרקול.
יום 6 | ג'ירגלאן -קרקול


אחרי ארוחת בוקר נצא לסיבוב באזור נוסף שנמצא בקרבת המחנה בעזרת אופנועי השלג. ניצור דרכים חדשות יש מהאין, נחפש חיות בר, אגמים קפואים ויערות מחטים טיאן שאניים סבוכים מוקפים בפסגות מחודדות. אחרי ארוחת צהריים נמשיך בטיול ונתארגן ליציאה חזרה לדרך לכיוון קרקול. ארוחת ערב במסעדה ולינה במלון. לינה בבית מלון בקרקול.
יום 7 | קרקול – אלטין ארשאן – קרקול


עם בוקר נעזוב את הרכב שלנו לטובת נסיעת שטח מאתגרת ברכבי שטח סובייטים קטנים לאחד העמקים היפים ביותר באזור איסיק-קול, עמק אלטין ארשאן (Altyn Arshan) הנמצא בגובה 2,600 מטר. נתחלק לשישה אנשים בכל רכב מלווה בנהג מקומי, כשלארוכה של הדרך נתרשם מהנופים האלפינים המיוחדים, נחזה במדרונות המושלגים מסביבנו, יערות אשוחית והנהר הקפוא שנמתח לאורך העמק. לאחר ההגעה נלך לטבול במעיינות החמים הנמצאים במרכז השמורה כדי לשחרר מעט את הגוף ונאכל ארוחת צהריים בבקתה של שומר המעיינות. נחזור באותה הדרך, נצא מהעמק ונחזור למלוננו בקרקול. לינה בבית מלון בקרקול
יום 8 | קרקול - בישקק


מקרקול נמשיך במסע לחופו הצפוני של אגם האיסיק קול, נאכל ארוחת צהריים במסעדה בדרך ועם ההגעה חזרה לבישקק נצא לסיור באחד השווקים השוקקים והצבעוניים ביותר במרכז אסיה - אוש בזאר (Osh Bazaar). בשוק נתרשם מהריחות ומהצבעים, נוכל לקנות תבלינים ומזכרות הביתה. נגיע להתארגנות במלון משם נצא לארוחת פרידה חגיגית באחת מהמסעדות הטובות בעיר. לינה בבית מלון בבישקק.
יום 9 | בישקק – שדה התעופה מאנאס


נקום לפנות בוקר וניסע לשדה התעופה מאנאס (FRU) לטיסה חזרה ארצה דרך יעד ביניים.
טעימה מהטיול

יום 5 | קרקול – קרקרה – ג'ירגלאן


לאחר ארוחת הבוקר נצא לכיוון אחד האזורים הפראיים והפחות מיושבים של צפון המדינה, עמק קרקרה. נסיעה של כשעתיים מקרקול תוביל אותנו לסביבה אלפינית עמוסה בשלג שם נתנסה באחת החוויות הכי מסעירות של הטיול – נסיעה על אופנועי שלג. הנסיעה תתבצע באמצעות נהגים מקצועיים שיובילו אותנו למרחבים הלבנים עוצרי הנשימה על הגבעות בסמוך לגבול עם קזחסטאן. נאכל צהריים בשטח ונחזור אחה"צ למחנה הבסיס ומשם נחזור בנסיעה עם הרכבים לג'ירגלאן. בערב נצפה יחדיו במופע של ילדי הכפר שיבצעו עבורנו מחרוזת של שירי עם וריקודים קירגיזיים. לאחר מכן נחזור למקום הלינה שם גם נוכל לעשות שימוש בסאונה הרותחת שתעמוד לראשותנו.

לינה בבית הארחה בג'ירגלאן.
מחירים ותאריכי יציאה


ניתן לצאת לצאת לטיול מדצמבר 2019 עד למרץ 2020 לפרטים נוספים: 050-7141688 info@kyrgyztrips.com
מחיר הטיול כולל


כלכלה מלאה – 3 ארוחות ביום.
בתי מלון כמפורט.
ג'יפ כולל נהג מקומי לכל ארבעה מטיילים.
אופנוע שלג ליומיים לכל זוג מטיילים.
מדריך מקומי דובר אנגלית.
מכונאי + רכב ליווי טכני.
דלק לכול ימי הטיול.
העברות מ/לשדה"ת במיניבוס.
מופע ציד באמצעות עיט זהוב.
טיול סוסים.
ביקור במעיינות חמים באלטין ארשאן.
כניסה לכול האתרים כמפורט בתוכנית.
מתנת פרידה מקירגיזסטן.
מים מינרלים.
מפת קירגיזסטן לכול זוג מטיילים.
מפגש הכנה בארץ.
מחיר הטיול אינו כולל


טיסה לקירגיזסטן. ביטוח בריאות אישי ומטען - חובה ביטוח אקסטרים. טיפים לנותני שירות. אלכוהול. הוצאות אישיות.
דגשים והערות


חובה ביטוח אקסטרים! תנאי תשלום ומקדמות: יש להעביר מקדמה על סך 20% מעלות הטיול.
יש להעביר תשלום מלא עד היציאה לטיול. דמי ביטול: מרגע ביצוע ההזמנה ועד 60 יום לפני היציאה 50% מסך המקדמה.
מ 60 יום עד 14 יום לפני היציאה 75% מסך המקדמה.
מ 14 ימים ועד יציאת הטיול 100% מסך המקדמה.
בכול מקרה לא יוחזרו דמי רישום על סך 100$ לאדם.
חישוב מנין הימים יחשבו לפי ימי עסקים : ימי עבודה א-ה לא כולל שבתות וחגי ישראל
מפת הטיול


 
 
 
 
 

טיולים נוספים ▼

טיול תרבות לקירגיזסטן
טיול לפסטיבל אומנות הציד
טיול ג'יפים לאגם הנעלם
טיול חורף בקירגיזסטן
Show More

עקבו אחרינו 

  • telephone
  • whatsapp_icon111111
  • envelope
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YouTube - White Circle
לפרטים ומידע נוסף השאירו פרטים:

ניווט באתר 

כול הזכויות שמורות לחברת "קירגיז טריפס" © אין להעתיק או להשתמש בכול או בחלק מהמידע, התמונות, והסרטונים ללא אישור.  

Proudly  designed and written by COPYEIDIT